در مورد پره اکلامپسی  چقدر اطلاعات دارید؟ با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، تعداد بیشتری از زنان باردار در ایالات متحده این شرایط را دارند. چه چیزی باعث فشار خون بالا در دوران بارداری می شود؟ با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید.


پره اکلامپسی

تأمینکننده مراقبتهای بهداشتی شما، با توجه به فشار خون خود، در شرایطی که هر بازدید قبل از زایمان را مشاهده می کنید، نمایش داده می شود و اگر آن را بالا ببرد، آزمایش ادرار را برای پروتئین انجام می دهد. پرکلومسسی معمولا در طول سه ماهه آخر رشد می کند، اما می تواند در هر زمان در نیمه دوم اتفاق بیافتد حاملگی، در هنگام کار، و یا حتی تا شش هفته پس از زایمان. این می تواند بسیار شدید و یا به آرامی پیشرفت کند. چپ بدون درمان، می تواند منجر به مشکلات بهداشتی خطرناک برای شما و کودک شما مانند سندرم HELLP و پره اکلامپسی اکلاهیم شود. (نگاه کنید به زیر). چگونه پره اکلامپسی من و نوزاد من را تحت تاثیر قرار می دهد؟ اکثر زنان مبتلا به پره اکلامپسی آن ها را در رسیدن به اهداف تعیین می کنند و با مراقبت مناسب مواجه می شوند. اما قبل از اینکه شرایط را بهبود ببخشید و شدیدتر است خطر ابتلا به شما و کودک شما بیشتر است زیرا پره اکلامپسی همواره احتمال عوارض جدی را افزایش می دهد. هرچه پره اکلامپسی می تواند بر بسیاری از اعضای بدن تاثیر بگذارد و باعث ایجاد بیماری جدی یا حتی تهدید کننده زندگی ، چالش ها و مسائل. به همین دلیل برخی از زنان ممکن است نیاز به زودهنگام در صورت وضعیت شدید یا بدتر شدن را داشته باشند.


بالا رفتن فشار خون در بارداری

افزایش وزن و حاملگی 1:24 دقیقه توصیه می شود وزن شما باید در دوران بارداری افزایش یابد. پیشکلامپسی سبب تحریک رگ های خونی می شود و منجر به فشار خون بالا می شود. و کاهش جریان خون که می تواند اندام ها در بدن را شامل می شود، از جمله کبد، کلیه ها و مغز. این تغییرات باعث می شود رگ های خونی کوچک به مایع "نشت" به بافت، و در نتیجه تورم (ادم). و هنگامی که این رگ های خونی کوچک در کلیه ها نشت می کنند، پروتئین از جریان خون به ادرار منتقل می شود. (طبیعی است مقدار کمی پروتئین در ادرار خود را داشته باشید، اما بیشتر از حد کمی می تواند یک مشکل را نشان دهد.) هنگامی که جریان خون کمتری به رحم می رسد، ممکن است  بالا رفتن فشار خون در بارداری برای یک کودک مشکلاتی مانند رشد ضعیف، کم amniotic مایع و جابجایی (زمانی که جفت جدا از دیواره رحم قبل از زایمان). علاوه بر این، نوزاد ممکن است از اثرات زودرس ناراحتی رنج می برد اگر زودرس زایمان برای حفاظت از سلامت مادر و جلوگیری از زایمان نوزاد لازم باشد. علائم پیشکلامپسی علائم پیشکلامپسی همیشه نشانه های قابل توجهی به خصوص در مراحل اولیه ایجاد نمی کند و علائم نیز می توانند از زنان تا زن متفاوت باشند. . بعضی از علائم پره اکلامپسی مانند تورم، حالت تهوع و افزایش وزن ممکن است به نظر شکایت طبیعی بارداری برسد، بنابراین مهم است که از هر گونه علائم احتمالی احتمالی مطلع شوید.


پرفشاری خون در بارداری

ارائه کننده مراقبت های بهداشتی اگر شما: توجه داشته باشید تورم در صورت و یا پف کرده در اطراف چشمان شما بیش از تورم کم در دستان خود ناخوشایند یا ناگهانی تورم پا یا مچ پا شما بیش از 4 پوند در یک هفته (این اغلب از آب حفظ می شود.) توجه: همه زنان مبتلا به پره اکلامپسی دارای تورم چشمگیر و یا افزایش چشمگیر وزن هستند و همه زنان مبتلا به تورم یا افزایش سریع وزن، پره اکلامپسی ندارند. تبلیغات پرفشاری خون در بارداری صفحه زیر ادامه دارد: تورم تورم (ادم) 1:50 minEdema (تورم در مچ پا و پا) یک علامت رایج در سه ماهه سوم بارداری است. در صورت وجود هر یک از این علائم هشدار دهنده ای از پره اکلامپسی شدید، نکات مربوط به پیشگیری و زمان تماس با پزشک خود را بشنوید. تغییرات شدید یا مداوم سردرد، از جمله بینایی دوگانه، تاری دید، نقاط مشاهده یا چشمک زدن، حساسیت نور، یا ضعف موقت بینایی درد شدید یا حساسیت در شکم فوقانی شما تهدید و استفراغ (در سه ماهه دوم یا سوم) تنفس دشوار است که پره اکلامپسی تشخیص داده می شود؟


عوارض پره اکلامپسی

ارائه دهنده خدمات بهداشتی شما فشار خون و ادرار را بررسی می کند. اگر فشار خون شما بالا است و پروتئین را در ادرار خود دارید، تشخیص پره اکلامپسی را دریافت خواهید کرد. حتی اگر پروتئین را در ادرار نداشته باشید، فشار خون بالا می تواند از ارائه دهندگان شما برای سفارش آزمایشات آزمایشگاهی ترجيح بدهد. فشار خون بالا فشارخون بالا اگر شما خواندن سيستولي 140 يا بيشتر (شماره بالا) یا خواندن دیاستولیک 90 یا بالاتر (شماره پایین تر). از آنجا که فشار خون در طول روز می تواند نوسان کند، شما باید بیش از یک خواندن عوارض پره اکلامپسی داشته باشید تا تأیید کنید که آن همواره بالا است. تبلیغات | صفحه زیر پروتئین را در ادرار ادامه می دهد. ارائه دهنده شما نیز یک نمونه ادرار برای پروتئین را آزمایش می کند. اگر این غربالگری اولیه نشان می دهد پروتئین در ادرار شما وجود دارد، از شما خواسته می شود که تمام ادرار خود را برای 24 ساعت جمع آوری کنید تا بتوانید در طول زمان آزمایش کنید. این دقیق ترین آزمون برای پروتئین است. نتيجه 300 ميليگرم (mg) پروتئين در يک نمونه ادرار 24 ساعته، نشانه اي از پره اکلامپسي است.


منابع : پره اکلامپسی, بالا رفتن فشار خون در بارداری, پرفشاری خون در بارداری, عوارض پره اکلامپسی, تفاوت اکلامپسی و پره اکلامپسی, پره اکلامپسی چیست, راههای پیشگیری از پره اکلامپسی, تعریف اکلامپسی

تگ ها: پره اکلامپسی